Senin Sayende

Eğitim toplumların yapı taşlarından biridir. Bir toplumun kalkınması iyi yetişmiş bireylere, bireylerin iyi yetişmesi ise sağlıklı bir eğitim sistemine bağlıdır. Bu nedenle eğitime yapılmış yatırım topluma yapılmış yatırımdır. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla oluşturduğumuz “senin sayende” platformu, sizlerin desteğiyle hayat bulacak. Sizlerin desteği ile eğitimde güzel bir sinerji oluşacağı inancındayız.

Toplumsal dayanışma içerisinde din, dil ve ideolojik farklılıklar gözetmeden bir araya gelerek çocuklarımızın ve gençlerimizin ihtiyaçlarını birlikte tamamlamak, eğitim ortamlarını birlikte güzelleştirmek, sizlerin katkı ve destekleri ile gelecek nesillere daha iyi imkanlar sunmak istiyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki varlığınız bize güç atacak ve birlikte daha güzel bir gelecek inşa edeceğiz.

Bu platform öğrenci ve okullarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere sizlerden gelen destekleri güvenilir ve düzenli bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak amacıyla oluşturulmuştur. Biz eğitimciler, çocuklarımızın güven içerisinde ve sağlıklı bir şekilde yetişmesinden sorumlu olduğumuz bilinciyle gerekli çabayı gösteriyor ancak zaman zaman desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Desteğe ihtiyacımız olan durumlarda sizler gibi duyarlı, eğitime gönül vermiş bireylerle birlikte hareket etmek zorlukları aşmamızda bize yardımcı oluyor. Eğitime uzanan elinizi tutmak, sizlerin varlığını hissetmek bizlere gurur ve güç veriyor, çalışma azmimizi arttırıyor.

Ekonomik zorluklar ve maddi yoksunluk yaşayan öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, okullarımızın ideal eğitim öğretim ortamına kavuşmalarına yardımcı olmak amacıyla oluşturulan bu platform tüm eğitim destekçilerine açıktır.

Siz sevgili eğitim destekçilerine aramıza hoş geldiniz diyor, destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

"Desteklerinizle eğitim, eğitimle gelecek değişecek"

FARUK KAYA
Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü